Novinka - Slávnostná rozlúčka s predškolákmi

27. júna sa usadili v obradnej sieni nášho mesta predškoláci spolu s rodičmi a učiteľkami pri príležitosti ukončenia dochádzky v materskej škole.
V úvode prítomných privítala pani riaditeľka Mgr. Ľubica Hučková. Slávnostný príhovor predniesla pani primátorka Ing. Anna Halinárová, ktorá predškolákom zaželala veľa úspechov vo veľkej škole. Za rodičov sa poďakoval všetkým zamestnancov materskej školy Mgr. Peter Michalec. Deti svojím vystúpením potvrdili, že si OSVEDČENIE o absolvovaní predprimárneho vzdelávania spolu s knižkou ZAČÍNAM  ČÍTAŤ  právom zaslúžia.                                                                                                                                                                 Deťom želáme veľa úspechov v zdolávaní prvých úloh v škole, dobré známky a rodičom veľa trpezlivosti.

D. Michalcová