Novinka - Trieda č. 2 Veselé lienky na výlete v Topoleckej

Niet nad dobrú spoluprácu rodičov s materskou školou. Vďaka Nikolaskovej mame pani Gregorovej sa predškoláci na svojom už poslednom triednom výlete v Topoleckej správne zabavili v príjemnom prostredí. Vyskúšali si svoju zdatnosť na detských preliezačkách, kolotoči a hojdačkách z vyradených hasičských hadíc. Tiež si vyskúšali  ako sa správne strafiť do basketbalového koša a chlapci ?futbalisti? si na ihrisku s bránkami poriadne zakopali do lopty. Našli sme si čas s mamou Gregorovou prezrieť si miestnu hasičskú zbrojnicu, trofeje hasičov, občerstviť sa v tieni altánkov, či zamaškrtiť si na koláčikoch od rodiny Mikulcovej,  Juríkovej a čerešniach od rodiny Polákovej.  Deti mali radosť aj z netradičného cestovania. Do Topoleckej nás odviezli na osobných autách pani Gregorová a pani Sadloňová s doprovodom mestského policajta J. Moravčíka, začo im patrí poďakovanie. Naspäť sme sa vrátili miestnou autobusovou linkou. Cestou na autobusovú zastávku sa deti ešte nakrátko zastavili na dvore na chalupe u rodiny Michalcovej. Deti sa vrálili z výletu v dobrej nálade. Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí prispeli svojou spoluprácou.

Ešte veľa pekných výletov počas letných prázdnin praje všetkým veselým lienkam  a ich rodičom                 D. Michalcová