Novinka - Život KVETINIEK,september, tr.č.3, IV.MŠ

A už sme tu po krásnom lete opäť s novinkami, aktivitami a inou činnosťou našej triedy, v školskom roku 2017-2018 ako trieda č. 3.

Názov "Kvetinky" sme si ponechali, pretože takmer všetci (16 detí) z tr.č. 6 sme postúpili, ale pridali sa k nám aj noví kamaráti z iných tried či z domu. Tých srdečne vítame, a môžem povedať, že už teraz tvoríme super triedu!!!

Máme v triede 8 predškolských detí a 16 "stredňákov". Preto výuka v triede bude troška náročnejšia.

Celoročne sa budeme venovať predškolákom, aby boli dostatočne pripravení k nástupu do I.ročníka ZŠ (predčitateľská gramotnosť, grafomotorické činnosti, zadávanie samostatných domácich úloh, podporovanie samostatnosti, účasť na všetkých "predškolských" akciách), zároveň "stredňáci" budú zodpovedne pripravovaní primerane k veku.

Tešíme sa, vážení rodičia, na spoluprácu s vami.

tr.učiteľky: Danka Bahníková

Sylvia Záhorová