Novinka - besiedka ku Dňu matiek

Deň matiek

Štebotali sýkorienky za rána, že sa chystá oslava. Sviatok majú mamy, máme pre ne kvety, veršíky. Kto porozpráva mi rozprávku? Kto kladie ruku na hlávku? Kto navarí a napečie? Kto je môj smiech a bezpečie?  S kým je mi vždy tak ohromne?  Kto smúti, je smutno mne? Moja mama! Ďakujem!

Na tento deň sa deti poctivo pripravovali. Mamičky, babičky, tety i ostatní priatelia sa nevedeli dočkať , kedy ich ratolesti predvedú ich lásku k nim. Dňa 27.5.2015  sme ako prejav vďaky za starostlivosť, trpezlivosť, obetavosť, lásku a nehu pripravili takmer hodinové pásmo básní, piesní, tancov  a dramatizácie, ktoré bolo nad všetky očakávania. Po vystúpení každé dieťa svojej mamičke darovalo z lásky vlastnoručne vyrobený darček. Deti boli odmenené veľkým potleskom, žiarivým úsmevom a sladkosťami, ktoré pre  nich pripravili svoje mamičky a babičky. Videli sme slzy na krajíčku nielen maminkám, ale aj pani učiteľkám.

Za úžasnú spoluprácu počas 4- ročného obdobia veľmi pekne ďakujem všetkým mamičkám, ockom, starým rodičom a priateľom materskej školy. Vaša spolupráca ostane vždy v mojom srdci. ĎAKUJEM!  Miklášová

foto tu: