Zoznamy detí

Školský rok 2023/2024

Milí rodičia,

svoje deti privádzajte do MŠ v čase od 6.00 do 8.00 hod. Po ôsmej hodine sa budovy MŠ zamykajú.

Denná prevádzka MŠ je v čase od 6.00 do 16.00 hod.

Zoznamy detí (jednotlivé triedy) budú k dispozícii v každej budove MŠ  pri vstupe do pavilónov (dvere, nástenky).

Na našej web stránke ich nájdete pod textom (uverejnené budú v poslednom augustovom týždni).

ČO POTREBUJE KAŽDÉ DIEŤA V MŠ?

Veci na prezlečenie:

Toaletné potreby:

VŠETKY VECI MUSIA BYŤ PODPÍSANÉ!

Z bezpečnostných dôvodov nedávajte deťom žuvačky, cukríky, retiazky, prstienky, drobné hračky, ostré predmety.

---------------------------------------------------------------------------

Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu, bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára.

Priložené súbory k článku:
ZOZNAMYdetí 23-24-HURB.142-pri cukrárni-WEB.xlsx | ZOZNAMYdetí 23-24-HURBANOVA 153-WEB.xlsx | ZOZNAMYdetí 23-24-KOMENSKEHO-WEB.xlsx