Novinka - Doprava u Usilovných včielok 2. trieda Hurbanova 153

V mesiaci apríl sme sa venovali nielen témam o prírode, ale taktiež doprave a bezpečnosti. Snažili  sme sa našim najmenším formou jednoduchých dopravných  hier, vychádzkami do mesta, pobytom na dopravnom ihrisku priblížiť dôležitosť dodržiavania bezpečného správania sa v cestnej premávke, potrebu nosenia reflexných viest, oboznamovali sme sa s niektorými dopravnými značkami, svetelnou signalizáciou na semafore dopravnými prostriedkami.

Zároveň ďakujeme manželom Ligovcom, ktorí nám do MŠ poskytli šlapacie autíčka, vďaka ktorým si i naše najmenšie deti zajazdili na dopravnom ihrisku, ako naozajstní vodiči.

Taktiež sme mali v tomto mesiaci triednych oslávencov, ktorých sme si ako je to v našej triede zvykom uctili  blahoželaním, spevom, tancom a želáme im všetko len to najlepšie.

E. Mlynárová

D. Bahníková