Novinka - Jar k nám prišla... Usilovné včielky 2. trieda Hurbanova 153

V mesiaci apríl, v týždňoch, kedy sa naplno prebúdza  príroda, sme v  našej 2. triede Usilovných včielok zážitkovým učením obohacovali poznanie detí, regulovali sme ich vlastné správanie k rastlinnej ríši a k životnému prostrediu. Malou troškou sme prispeli i do Projektu Zelená škola  deti priniesli rôzne druhy kvietkov na výsadbu a skrášlenie  exteriérov MŠ. Taktiež  sme okrem rôznych aktivít s prírodnou tematikou sadili v triede fazuľku. Hoci sme ešte maličkí, sadenie všetkých bavilo, všetci si taktiež vzorne  splnili i domácu úlohu, za čo im patrí pochvala, ale i našim rodičom, ktorí priniesli kvetináče .

Odmenou za dobrú prácu nám o pár dní bola  krásne vyklíčená fazuľa, ktorú si každý s radosťou odniesol domov.

E. Mlynárová

D. Bahníková