Novinka - Rozlúčka predškolákov MsÚ - trieda č.3

Deň ako každý iný, no pre našich predškolákov výnimočný....Na slávnostnej rozlúčke v sobášnej sieni  MsÚ v Starej Turej dostali po prvýkrát svoje prvé vysvedčenie ? "Osvedčenie o ukončení predprimárneho vzdelávania". Čo to pre nich znamená? Odrazu sú z nich malí- veľkí školáci, nie už tie maličké dietky, ktoré pred nedávnom smútili za ockom i mamičkou a báli sa ísť do škôlky...Čakajú ich nové povinnosti, noví kamaráti, nové zážitky s písmenkami a číslicami i nové pani učiteľky.

Želáme Vám, naše drahé deti, veľa úspechov a radosti pri plnení každodenných školských "aktivít", samé jednotky a včeličky, nech je pre Vás každý deň v škole plnohodnotným zážitkom. Nech sa Vám všetko podarí k Vašej spokojnosti...Buďte radosťou a pýchou svojim rodičom!

Vaše triedne učiteľky

foto tu