Novinka - Rozlúčka s materskou školou

Rozlúčka s materskou školou

Dňa 25.06.2015 sa konala slávnostná rozlúčka s našimi predškolákmi, ktorí už čoskoro opustia brány materskej školy a zasadnú do školských lavíc prvej triedy. Slávnosť sa uskutočnila v obradnej sieni mestského úradu za prítomnosti pani primátorky mesta, pani riaditeľky MŠ a zástupkyni rodičovského združenia. Po príhovoroch dostali slovo naše deti. So škôlkou sa rozlúčili básničkami, pesničkami. Každý predškolák dostal na pamiatku Osvedčenie o predprimárnom vzdelávaní a krásnu encyklopédiu. Nejednej mamičke sa kotúľala slzička po líčku, keď videla svojho budúceho prváčika takto verejne vystúpiť. Veľa školských radostí a úspechov vám zo srdca milé deti, prajú pani učiteľka Miklášová a pani učiteľka Matejková.

foto tu