Novinka - Škola v prírode 3. a 4. trieda III. MŠ

Zvládli sme najťažšiu skúšku odvahy!!!

My, predškoláci, ale i zopár stredňákov, sme boli na Starej Myjave v úžasnej FANTÁZII!!! Škola v prírode predposledný školský týždeň bola pre mnohých z nás prvou zaťažkávajúcou skúškou, štyri noci a päť dní bez svojich rodičov.

S kamarátmi a pani učiteľkami sme však prežili týždeň plný zábavy, hier a prírody. Animátori mali pre nás pripravené fantastické kluby - jazda na štvorkolke, lezecká stena, rybolov, strelnica, jazda na koníkoch, futbal, PC hry, výroba šperkov, skoky na trampolíne, tanečné kreácie. Okrem nich sme si volili "Miss a Misstera", či zatancovali na minidisco. Nechýbali i súťaživé hry. Počasie nám vcelku prialo, všetky činnosti boli realizované v prírode.

Hoci unavení, ale všetci spokojní, zdraví a bez zranení sme sa vrátili k nedočkavým maminkám.

My, pani učiteľky, ďakujeme našim úžasným deťom, ktoré boli JEDNOTKY!!! Perfektne zvládli pobyt, a za to si aj zaslúžili medaile a sladké odmeny, diplom.

Za sponzorské dary pre deti srdečne ďakujeme rod. Tóthovej, Otiepkovej, Švondrkovej, Hudečkovej, Vojtekovej, Sedlíkovej, Nemcovej, Kuťkovej, Klimovej. Za odvoz a pomoc s kuframi ďakujeme rod. Tóthovej, Čečotovej, Hornáčkovej, Kulíškovej, Volárovej, Kobzovej, Kuťkovej.