Novinka - Život KVETINIEK, máj, tr.č.3, IV.MŠ

"Mama má v očiach nezábudky, na lícach beláska.."

Takmer celý mesiac sa ponesie v znamení rodiny, lásky k rodine, k matke a ostatným príbuzným. Usporiadame besiedku pri príležitosti Dňa Matiek - 17.5.2018 o 15,00 hod. Budeme sa tešiť na všetkých zástupcov rodiny.

Dňa 22.5.2018 o 8,30 hod zavítame na Turú Lúku, na Gazdovský dvor, kde budeme mať príležitosť vidieť niečo z ľudových tradícií.

Necháme priestor aj prírode, budeme pozorovať hmyz priamo v akcii s lupami na turisticko-brannej vychádzke. Zoznámime sa i so zvieratkami zo ZOO formou obrázkov, prezentácií, ale i návštevou MiniZOO v CVČ. A nezabudmene ani na našu vlasť - naše Slovensko. Oboznámime sa so štátnymi symbolmi, spoznáme mestá, rieky, dedinky.

Od 10.5. privítame novú p. učiteľku Ivetku v našej triede, ktorá pobudne s nami do konca školského roku. Od 14.5. budeme zaúčať sl. praktikantku Peťku po dobu 3 týždňov.