Novinka - Kniha moja kamarátka Usilovné včielky trieda č.5 MŠ Hurbanova 15

V mesiaci marec si Usilovné včielky z príležitosti mesiaca knihy priniesli do MŠ

na triednu výstavku kníh svoje obľúbené rozprávky, príbehy, beletriu, básne  i detskú náučnú  literatúru. Porozprávali o svojich knihách čo ich zaujíma, taktiež sme si z nich nezabudli čítať počas vzdelávacích aktivít a pred spaním, prezerali si i ilustrácie, na základe ktorých poznávali dej, ktorý sa snažili slovne opísať. Oboznámili sa , ako správne s knihou pracovať, nadobúdať z nej nové poznatky, starať sa o knihy.

Veď, ako povedal  Lucius Annaeus Seneca -  Kniha je základom poznania, učiteľom vekov, vládcom kráľovstva ducha.

E. Mlynárová

 

FOTO  TU :Pridať komentár:

Meno:
E-mail:
Text:

Komentáre k novinke:

... žiadne komentáre ...