Novinka - KVETINKY, jún, tr.č.6, IV.MŠ

Vážení rodičia,

čaká nás posledný mesiac školského roka - jún. Leto a teplo sa konečne blíži, a s ním aj čas oddychu, načerpania nových síl a energie. Všetci potrebujeme už teplo, slnko, vodu, rozkvitnuté kvietky v záhrade, zbierať úrodu a i.

Ale predtým sa ešte tešíme v dopoludňajších hod. na "Deň detí" (1.6.), kedy nás čaká športová olympiáda v exteriéri MŠ, skákací hrad a hurá aj na zmrzlinku.

2.6. zasa uvidíme priamy výcvik psov v areáli štadióna pod vedením p. Sadloňa a spol.CLARION.

7.6. naša MŠ organizuje olympiádu "Hviezdičky", kde sa zúčastnia aj ďalšie prizvané MŠ_Bzince, Lubina, Kostolné, Vaďovce. U nás MŠ reprezentujú predškoláci, tak nás to čaká ďalší rok.

V letných mesiacoch vám želáme, nech si oddýchnite od povinností. Veseľte sa, bavte sa, užívajte slnko.

Ďakujú vám za všetko Mgr.Sylvia Mináriková a Táňa Dúbravová.