Novinka - Návšteva predškolákov v 1.ročníku v ZŠ MŠ 142

Návšteva  predškolákov v I ročníku  v ZŠ.

Dňa  11.4. 2018 sa všetci predškoláci vybrali na návštevu k prvákom do ZŠ  za účelom spoznať prostredie ZŠ a oboznámiť sa s vyučovacím i aktivitami. V budove nás s radosťou privítala pani učiteľka Mgr. Majtánová, ktorá ukázala predškolákom, ako prebieha výchovno-vyučovací proces na hodine slovenského jazyka. Aktivity boli pre naše deti  veľmi pútavé , čo sa prejavilo aj na ich  spoluúčasti. Pani učiteľka  ich pochválila  za  pozornosť a šikovnosť. Na pamiatku  všetci predškoláci dostali srdiečko s vlastným menom, ktoré im vlastnoručne napísali už ich budúci kamaráti zo školy. Deťom sa v škole veľmi páčilo a už sa tešia , keď v jeseni sa stanú prvákmi.

p.uč. Miklášová